Pisheyar
ماشین سازی   >  

ماشین سازی

دستگاه چوب پودرکن 09128720152

دستگاه چوب پودرکن 09128720152، پیشه یار

بیش از سه ماه پیش
نام:
tivamashine
استان:
اردبیل
ناحیه:
شهرک صنعتی
تلفن تماس:
09128720152
تلفن همراه:
09147557802
قیمت:
تماس بگیرید
شرکت تیوا ماشین سازنده انواع دستگاه های چوب خردکن- چوب پودرکن
09128720152
09198094765
04533873775
در بهره برداري از درختان جنگل حدود 30 % در) بعضی موارد بیشتر(از اجزاي درختان مقطوعه به عنوان شاخه هاي قطع شده در محل برش جمع آوري و به عنوان ضایعات تلقی میشود. همچنین هرس درختان به لحاظ آرایش، تقویت و افزایش باروري در سطح باغها و فضاي سبز منجر به باقی ماندن سرشاخه هاي بسیاري خواهد شد.
کاربرد چوب و تکامل صنایع چوبی به خصوص تفکر استفاده از سرشاخه ها و ضایعات چوبی حاصل از قطع درختان همچنین محدودیت استفاده از منابع جنگل به لحاظ برداشت بی رویه و بیش از حد درختان جنگل براي مصارف مختلف، انسان را بر آن داشت تا از تمام اجزاء درخت بهره برداري نماید. این امر از اواخر قرن نوزدهم همگام با پیشرفت سایر صنایع با ساخت و اختراع انواع ماشینها و دستگاه هاي وابسته به صنایع چوب آغاز شد.
آنچه که در اینجا مورد تأکید است "به کار بردن، استفاده صحیح و بهینه از تمام اجزا درختان میباشد" به خصوص روند نسبتاً غیر اقتصادي، نادرست و اتلاف منابع بسیار قابل توجه از چوبهاي باقی مانده از قطع درختان جنگل، هرس باغها و درختان موجود در فضاي سبز موجب خسارتهاي قابل توجهی به اقتصاد کشور و محیط زیست شده است. پس در راستاي حفظ منابع طبیعی و استفاده بهینه از این ثروت ملی تلاش دو چندان باید نمود مضاف بر اینکه ایجاد صنایع وابسته به چوب علاوه بر اشتغالزایی و ارزش افزودهي حاصل از صنایع بدون وابستگی به خارج از کشور و وجود مواد اولیه فراوان در داخل ) سرشاخه هاي قطع شده ( موجب جلوگیري از آلودگی محیط زیست نیز میشود.
به ماشین ساخته شده براي تبدیل ضایعات چوبی، بقایاي زراعی و سرشاخه هاي حاصل از هرس درختان به ماده قابل استفاده در صنایع چوبی مورد نظر چوبهاي مرکب، کاغذ سازي، نئوپان و .... ماشین خردکن چوب اطلاق میشود. به لحاظ وجود منابع غنی چوب در جنگلهاي شمال کشور اولین چوب خردکن ها براي استفاده در کارخانه هاي تأسیس شده در آن منطقه به کشور وارد شدند.
هدف، توسعه و بهینه سازي دستگاهی است که با توجه به شرایط اقلیمی جنگلهاي ایران، نیاز باغها و فضاي سبز شهرها، سطح اقتصادي، آگاهی هاي فنی و پراکندگی ضایعات چوبی قابلیت هاي زیر را داشته باشد.
این آگهی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:


پیام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید:
نام:
ایمیل:
تلفن تماس:
پیام:حروف تصویر را در کادر زیر وارد کنید:

پیام پلیس فتا:
لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. همچنین بهتر است قبل از تحویل کالای خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوطه از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

پیام پیشه یار:
پیشه یار هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به گروه پیشه یار می باشد.